Ekskluzywne sukienki wieczorowe gwiazd

Najważniejszą zasadą mody, jest dostosowanie rodzaju kreacji do pory doby i okazji. Inną suknie koktajlową założymy na letnie przyjęcia, a zupełnie inną na wieczorowy bankiet. Jedną z bardziej oryginalnych i efektownych kreacji wieczorowych są sukienki z cekinami.

Podobnie jak w przypadku białych koronkowych sukienek, także te doceniane są przez gwiazdy filmowe największego formatu. Zakładając taka kreacje trzeba liczyć się z tym, iż będzie się zwracało w niej uwagę całego otoczenia, więc na anonimowość nie ma co liczyć.

Fasonów sukienek z cekinami jest bardzo wiele, dlatego też każda Pani znajdzie coś dla siebie. Tego rodzaju sukienki doskonale sprawdzają się jako kreacje studniówkowe lub sylwestrowe, gdyż świetnie sprawdzają się w roli sukienek wieczorowych na eleganckie bale.

W zależności od upodobania, kreacje takie mogą był całe z cekinów lub posiadać tylko cekinowe dodatki. Kreacje całe wykonane z połyskujących elementów to przede wszystkim krótkie, dopasowane sukienki, doskonale podkreślające zgrabną figurę, zarówno na grubszych szelkach, jak i z rękawami, czy to ¾ czy też krótkimi. Dla jednych taka sukienka jest tandetna, dla innych stanowi obiekt marzeń i oznakę doskonałego stylu. Najważniejsze jest to, by dobrze się w niej czuć. Sukienki cekinowe zazwyczaj dostępne są w kolorach ciemnych: czarny, granatowym, grafitowym, jednak można znaleźć także sukienki w kolorze jasnofioletowym, ecru, czy kremowym. Wbrew pozorom kreacje te wcale nie krępują ruchów, ani nie są niewygodne.

Cekiny służą także jako element dekoracyjny. Bardzo ciekawie i oryginalnie prezentują się sukienki szyfonowe z gorsetem udekorowanym właśnie cekinami. Można nimi także obszyć jedynie ramiączka, dolne lamówki lub pasek sukienki. Cekiny do dekoracji przeważnie wybiera się w takim samym lub zbliżonym kolorze, by wszystko ładnie się komponowało. Zbytnia różnorodność może sprawić, że sukienka zamiast efektownie będzie wyglądała tandetnie.

Wybierając sukienkę z cekinami nie warto przesadzać także z dodatkami i postawić na minimum.