Koronkowa mała biała

Nie ma to jak tradycyjna mała czarna w szafie. Doskonała na każdą okazję, niezależnie od pory roku czy miejsca. Zawsze modna i zawsze na czasie od niedawna ma poważną konkurencję. Wśród wieczorowych i wyjściowych sukienek pojawiała się mała biała wykonana z koronki.

Jest równie elegancka jak jej siostra, jednak bardziej szykowna i mniej tradycyjna. Krótka, dopasowana sukienka świetnie podkreśla zgrabne ciało. Koronki sprawiają, że dodatki stają się praktycznie zbędne. Doskonale prezentuje się ze zwykłą kopertówką i szpilkami, czy wyrazisty pasek. Już samo bogactwo, jakie wnosi delikatny materiał sprawia, że kreacja sama w sobie jest ozdobą.

Koronkowa biała sukienka używana jest nie tylko jako sukienka ślubna, ale także sukienka na wyjątkowe okazje, czy też kreacja na poprawiny. Jednak tego rodzaju sukienki lepiej nie zakładać jako kreacji weselnej, gdyż biel zarezerwowane jest w tym dniu dla panny młodej.

O popularności takiej kreacji świadczy fakt, iż coraz chętniej pokazują się w nich gwiazdy. Biały kolor i lekka koronka sprawiają, że jest to idealna sukienka na lato, dodatkowo, biały kolor podkreśla doskonałą opaleniznę. Koronka, z którego jest wykonana, czy to w całości, czy tylko w formie delikatnych aplikacji, sprawia, że kreacja jest niezwykle romantyczna, ale również elegancka i seksowna.

Wśród małych białych, podobnie jak wśród małych czarnych, znaleźć można ogromny wybór fasonów. Bardzo modna asymetryczna sukienka z jednym ramiączkiem, która podkreśla zgrabne ramię. Pięknie prezentują się także sukienki z szerszymi ramiączkami, do kolan, z koronkowym dekoltem i dołem. Inny fason, z długim koronkowym rękawem i dołem sukni, w wersji ołówkowej, świetnie podkreśla zgrabną figurę.

By doskonale prezentować się w takiej kreacji, trzeba przestrzegać kilki zasad. Przede wszystkim biel nieco poszerza, więc najlepiej żeby sięgały po nią jedynie panie o nienagannej figurze. Niekorzystnie mogą w niej prezentować się także kobiety o cerze brzoskwiniowej lub delikatnie żółtej. Kolor ten sprawi, że osoba może wyglądać na chorą. W takim przypadku lepszym rozwiązaniem będzie wybór sukienki w kolorze ecru.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/zjr/public_html/fwu.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 317

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/zjr/public_html/fwu.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-sukienkikoktajlowe-eu`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/zjr/public_html/fwu.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:320 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/zjr/public_html/fwu.pl/wp-includes/functions.php(3549): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/zjr/public_html/fwu.pl/wp-includes/plugin.php(525): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/zjr/public_html/fwu.pl/wp-includes/load.php(638): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /home/zjr/public_html/fwu.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 320